IV Меморіал Щанова. «Динамо» U-19 – «Оболонь-Бровар» – 0:3

У своєму першому поєдинку підопічні Олексія Герасименка (на фото) поступилися з великим рахунком представнику 2-ї ліги київській «Оболоні-Бровар» (10-е місце в поточній першості) – 0:3.

Одним із найважливіших факторів, що стали причиною фіаско юніорської команди «біло-синіх», стало вилучення ще в першому таймі за дві жовті картки Казакова.

Свою перевагу «пивоварам» вдалося матеріалізувати в забиті м'ячі ще до кінця першої половини зустрічі після голів у виконанні Продана (36-а хвилина) та Корольчука (41-а).

У другому таймі підсумковий рахунок матчу за дванадцять хвилин до фінального свистка встановив Гаранян.

«Динамо» U-19 провело цю зустріч у такому складі: Архангельський, Карташов, Приймак, Мілютін (Оджукву, 63), Ковбаса, Нечай (Бойко, 57), Душин (Романчук, 75), Казаков, Книш (Токарський, 83), Петров (Сухомлинов, 46), Рогожкін.

У ще одному поєдинку в першій групі, в якій виступають юні динамівці, ФК «Бровари» розгромив київський РВУФК – 3:0.

Свою наступну гру «Динамо» U-19 на турнірі проведе 16 лютого, коли поміряється силами з РВУФК.