IV Меморіал Щанова. «Динамо» U-19 – «Ретро» – 1:1 (3:4 по пен.)

Із перших хвилин на полі почалася обоюдогостра гра на високих швидкостях. Забитий м'яч не змусив на себе довго чекати. Це Олексій Щебетун класно використав вихід віч-на-віч після блискучого пасу Юрія Рогожкіна з правого флангу.

Незабаром Денис Оджукву ледь не подвоїв перевагу, замикаючи дальню стійку після подачі кутового, а після ще одного стандарту потужний удар головою вдався Юрію Семілітку, але вище воріт. Динамівці активно використовували фланги, простріли з яких до штрафного майданчика майже завжди призводили до небезпеки, й намагалися швидко переходити з оборони до атаки, активно вступаючи у відбір м'яча. Втім, і в суперника був реальний шанс зрівняти рахунок, коли м'яч поцілив у поперечину!

Другий тайм розпочався не менш цікаво. «Ретро» спробувало контролювати гру, але перший небезпечний момент створили саме динамівці в оновленому складі. Богдан Душин із правого флангу блискуче закинув м'яча на Ігоря Нечая, й той головою небезпечно пробив, але суперників урятував воротар.

На 66-й хвилині «Ретро» зусиллями Інджибанашвілі зрівняв рахунок, скориставшись плутаниною біля воріт Зеленського. Відчувши впевненість, гості пішли вперед та подали кілька небезпечних кутових. А незабаром уже Зеленському довелося кулаками вибивати м'яча, рятуючи свою команду.

У підсумку основний час завершився внічию, й за регламентом турніру команди пробивали пенальті. У серії одинадцятиметрових ударів більш вдалими виявилися гості – 3:4.

«Динамо» (U-19): 1. Архангельський (12. Зеленський, 46), 18. Тимчик (4. Карташов, 46), 3. Рогожкін (18. Головко, 46), 15. Семілітко (2. Нестеренко, 46), 2. Оджукву (5. Норенков, 46), 14. Ковбаса (11. Нечай, 46), 9. Яровий, 17. Мілютін (10. Книш, 46), 13. Душин, 10. Любко (6. Романчук, 46), 7. Щебетун (16. Петров, 46).

Голи: Щебетун (21) – Інджибанашвілі (66).