IV Меморіал Щанова. «Динамо» U-19 – РВУФК – 2:0

У суботу наша команда поступилася «Оболонь-Бровар» 0:3, а в неділю реабілітувалася, впевнено перемігши РВУФК 2:0.

Підопічні Олексія Герасименка провели матч тактично грамотно, впевнено провівши всю зустріч. Рахунок було відкрито в першому таймі. Олексій Мілютін навісив із кутового, а Олексій Щебетун, який перебував на ближній стійці, переправив м'яча у ворота.

У другому таймі динамівці ще більше збільшили темп, багато й різноманітно атакували. Наслідком цього став ще один забитий м'яч. Ігор Нечай обрав вдалий момент для удару й з-за меж штрафного майданчика забив другий м'яч у ворота РВУФК.

«Динамо» U-19 провело зустріч у такому складі: Маханьков (Архангельський, 46), Тимчик (Карташов, 46), Семелітко (Рогожкін, 46), Приймак, Оджукву, Бойко (Нечай, 46), Мілютін (Ковбаса, 46), Душин (Токарський, 46), Козаков, Романчук (Книш, 46), Щебетун (Петров, 46).

Голи: Щебетун (28), Нечай (55).

У вівторок, 18 лютого, відбудеться матч третього туру групового турніру. «Динамо» U-19 у манежі бази в Кончі-Заспі прийме ФК «Бровари».