Кахім Перріс: «Я обов'язково вивчу українську»

Кахім Перріс: «Я обов'язково вивчу українську»

Новачок киян Кахім Перріс після матчу з «Минаєм» розповів про дебют за «Динамо» і перший місяць у команді:

- Які емоції відчуваєте у зв’язку із дебютом?

- Фантастичні відчуття! Для футболіста немає нічого кращого, ніж провести свій перший матч за такий великий клуб, тепер потрібно продовжувати старанно працювати та рухатися далі.

- Ви провели на полі 15 хвилин, чи складно за такий час проявити свої найкращі якості?

- Так, але це лише перші хвилини. Упевнений, у мене ще буде багато часу та достатньо ігор, щоб показати себе з кращого боку і вболівальникам, і тренерському штабу. Повторюся, потрібно старатися і працювати.

- Для вас із Джастіном Лонвейком це день, який запам’ятається надовго?

- Так, безумовно. Для нас обох сьогодні – важливий та великий день, я ніколи не забуду його. Дуже радий перебувати у цьому колективі. Найважливіше, що команда сьогодні перемогла.

- За кілька тижнів у «Динамо» ви вже відвідали Львів та Ужгород, чи сподобалися вам ці міста?

- Вони, справді, дуже гарні. У нас не було достатньо часу, щоб прогулятися ними та насолодитися архітектурою сповна, але я звернув увагу на те, що у вас дуже приємний та усміхнений народ, навіть у такий жахливий час.

- Як пройшов перший місяць із новим колективом?

- Хлопці дуже тепло мене зустріли, це приємно. Почуваюся добре.

- З ким спілкуєтеся найбільше?

- З усіма хлопцями, які розмовляють англійською. Найбільше часу проводжу із Лонвейком, ми потоваришували та живемо в одній кімнаті. Удвох легше адаптуватися та пізнавати нову команду. Але, повторюся, спілкуюся із багатьма хлопцями – ми маємо фантастичний колектив.

- Коли почнете говорити українською?

- Дуже скоро. Поки що нічого не розумію, але я обов’язково вивчу українську. Вже знаю пару слів, наприклад, «добрий вечір» (посміхається).


Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер