Кахім Перріс зіграв за збірну Ямайки проти Аргентини

У ніч проти середи, 28 вересня, в американському Харрісоні на стадіоні «Ред Булл Арена» пройшов товариський матч між збірними Аргентини та Ямайки.

Південноамериканці відкрили рахунок на 13-й хвилині після влучного удару гравця «МанСіті» Хуліана Альвареса, і мінімальна перевага трималася до останніх хвилин, коли дубль оформив семиразовий володар «Золотого м’яча» Ліонель Мессі. У підсумку – розгромна перемога Аргентини з рахунком 3:0, яка продовжила свою безпрограшну серію до 35 матчів.

Динамівець Кахім Перріс вийшов на заміну на 79-й хвилині. Цей поєдинок став для півзахисника сьомим у складі «реггіс», результативними діями за національну збірну гравець «біло-синіх» поки не відзначався.

Цей матч став останнім для Ямайки в нинішньому році. Наступний запланований на 26 березня 2023-го, коли «реггіс» зіграють на виїзді з Мексикою в рамках Ліги націй КОНКАКАФ у Дивізіоні А.