Калитвинцев та Рибалка в наступному раунді ЛЄ

У Лібереці, на стадіоні «У Ніси», за присутності 5 707 глядачів, «Слован» переграв латвійський «Сконто» з рахунком 1:0. Єдиний гол на 14-й хвилині після пасу Рабушица забив головою Делардж.

Нагадаємо, перша зустріч команд у Ризі завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:1, тому «Слован» пройшов до наступного раунду завдяки голу, який було забито на виїзді.

Обидва динамівці вийшли на гру-відповідь у стартовому складі. Рибалка (No.10) відіграв 71 хвилину, після чого поступився місцем у складі Шуралу, а Калитвинцев (No.9) провів на полі 92 хвилини й був замінений на Фляйшмана.

Матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи відбудуться 1 та 8 серпня. Суперником «Слована» на цій стадії буде швейцарський «Цюрих».