Караваєв та Буяльський зіграли за збірну України проти Англії у відборі на Євро-2024

У неділю, 26 березня, національна збірна України стартувала у відбірному раунді на чемпіонат Європи, що пройде у 2024 році в Німеччині. «Жовто-сині» вирушили до Лондона, де на знаменитому стадіоні «Вемблі» зустрілися з чинним віцечемпіоном Європи – Англією.

Наша збірна пропустила два м’ячі наприкінці першого тайму та в підсумку поступилася – 0:2.

У стартовому складі «жовто-синіх» на звичній для себе позиції правого захисника вийшов динамівець Олександр Караваєв (47 матчів, 2 голи за збірну), а у другому таймі на 61-й хвилині на посилення атаки вийшов ще один представник «Динамо» Віталій Буяльський (10 матчів), замінивши саме свого одноклубника. А от Сергій Сидорчук (54 матчі, 3 голи) спостерігав за грою партнерів по національній команді з лави запасних.

Свій наступний матч у рамках відбору на Євро-2024 збірна України проведе 16 червня, коли зіграє на виїзді з Північною Македонією.