U-19. «Карпати» – «Динамо» – 2:3. Звіт

У черговому турі чемпіонату U-19 молоді динамівці у Львові здобули вольову перемогу над місцевими «Карпатами» - 3:2.

Рахунок відкрили господарі зусиллями Верещака на 33-й хвилині. Проте вже через 180 секунд Максим Тищенко зрівняв рахунок, а ще через чотири хвилини капітан нашої команди Ігор Харатін, реалізувавши пенальті, вивів динамівців уперед.

У другому таймі ситуація майже повторилася. Господарі спочатку зрівняли рахунок на табло після удару
Поручинського, який вийшов після перерви, а через шість хвилин знову поступалися, коли у ворота Нагірного залетів м'яч від динамівця Ореста Кузика.

Здобувши шосту перемогу (ще два матчі закінчилися внічию), кияни впевнено лідирують, набравши 20 очок і на шість випереджаючи