У день гри «Динамо» - «Копенгаген» у касах «Олімпійського» вперше працюватимуть білетери у віці 60+

У день гри «Динамо» - «Копенгаген» у касах «Олімпійського» вперше працюватимуть білетери у віці 60+

Цей проект ініціативи «Трудолюб» від благодійного фонду «Життєлюб», що вже 7 років опікується людьми 50+, став можливим за підтримки ФК «Динамо» та квиткового оператора esport.in.ua.

«Ми брендували каси яскравими кольорами, щоб вони вирізнялись від інших, і щоб покупець швидко міг визначитись із вибором, у якій касі придбати квиток. Звісно, літні касири можуть не так швидко обслуговувати в порівнянні з молодшими за них колегами, але ми свідомо йшли на це і навіть зазначаємо це в тексті, який розміщено на касі, – говорить співзасновник БФ «Життєлюб» Тіна Михайловська. – У такий спосіб ми привертаємо увагу до проблеми працевлаштування людей поважного віку та маємо надію на виховання толерантності до людей 60+ в нашому суспільстві».

Такі незвичні каси можна знайти на вулиці Фізкультури поруч із рештою кас НСК Олімпійський та на вул. Саксаганського, 1.

«У наших касах і до цього працювали дорослі люди, але ми з радістю підтримали ініціативу фонду «Життєлюб», щоб зробити на цьому додатковий акцент. Ми хочемо, щоб наші клієнти робили свідомий вибір і підтримували необхідність соціалізації людей віком 60+», – зазначає засновник esport.in.ua Роман Порядченко.

Каси до послуг покупців із понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00 та у вихідні дні з 11:00 до 18:00.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер