Каталін Карп зіграв проти Англії U-21

Гра (епізод на фото) у Ридінзі на стадіоні «Мадейські» відбулася в рамках групи «1» відбіркового раунду ЧЄ-2015 серед молодіжних збірних.

Молодіжна збірна Англії, яку віднедавна очолює Гарет Саутгейт, забила єдиний гол на 13-й хвилині зустрічі. Перемогу родоначальникам футболу приніс влучний постріл Берахіно.

Карп з'явився на полі у стартовому складі й був замінений на Мілінчану на 68-й хвилині зустрічі.

Для молдаван це вже третій матч у відбірковій групі. Обидві попередніх зустрічі команда Карпа провела на виїзді, поступившись Уельсу (0:) та перегравши Сан-Марино (3:0). Сам Каталін обидві гри розпочинав у стартовому складі, після чого його обидва рази міняли. У матчі з валлійцями він заробив попередження.

На даний момент Молдова ділить третє місце в групі з Уельсом та Англією. Всі три збірні мають у своєму активі по три очки, провівши при цьому різну кількість ігор.

Свій наступний відбірковий матч, який відбудеться 10 вересня, молдавани проведуть вдома проти збірної Уельсу.