Після місячної перерви Мбокані повернувся на поле й допоміг «Халл Сіті» здобути перемогу

Пропустивши м’яч після пенальті на самому початку гри, «тигри» спромоглися переломити хід зустрічі та забити двічі після перерви.

Після місячної перерви, пов’язаної із травмою, потрапив до заявки на гру орендований динамівець Мбокані. Востаннє він виходив на поле 8 жовтня, відзначившись дублем за збірну ДР Конго у ворота Лівії.

Дьємерсі опинився в запасі, але з’явився на полі вже на 9-й хвилині, замінивши травмованого Ернандеса за рахунку 0:1.

Гра завершилася перемогою «Халл Сіті» з рахунком 2:1. Після 11-ти турів «тигри» посідають 18-те місце в АПЛ.