Хорватське тріо «Динамо» побореться за ЧС-2014 у плей-оф

Матч останнього туру в групі «А» зібрав на трибунах стадіону «Хемпден Парк» у Глазго 45,000 глядачів. Нагадаємо, «картаті» ще до гри забезпечили собі друге місце у групі, однак не гарантували собі місце у стикових матчах.

Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів поля. Перемогу шотландцям принесли голи Снодграсса на 28-й та Нейсміта на 73-й хвилинах (реалізував пенальті, зароблений Відою). Тим не менш, очкового запасу вистачило збірній Хорватії для участі у стикових матчах, де вона буде сіяною й із Україною, відповідно, не зустрінеться.

Усі троє динамівців опинилися у стартовому складі команди Ігоря Штімаца. Віда та Вукоєвич провели повний матч, причому Огнєн відзначився попередженням. Кранчар був замінений на 69-й хвилині.