Київське «Динамо» стане першим спортивним клубом у світі, що продаватиме NFT-квитки

Київське «Динамо» стане першим спортивним клубом у світі, що продаватиме NFT-квитки

Ці квитки будуть розміщені виключно на маркетплейсі Binance NFT як частина кампанії «100 творців», що проводиться на честь запуску маркетплейсу Binance NFT. Київське «Динамо» стане першим великим спортивним клубом у світі, котрий регулярно продаватиме NFT як квитки та як предмети колекціонування.

Уболівальники «Динамо» зможуть придбати NFT-квитки тільки на маркетплейсі Binance NFT уже наприкінці червня 2021 року. Moonwalk і Binance NFT будуть ексклюзивними постачальниками NFT-квитків. До початку сезону ексклюзивні, пов’язані з іграми NFT будуть випущені на провідній NFT-платформі Binance NFT.

«Київське «Динамо» має видатну історію та одну з найбільших фан-баз в Україні. Ми раді повідомити про цю колаборацію, і, безумовно, користувачі також із нетерпінням чекали на неї. Ми твердо віримо, що NFT-квитки незабаром стануть звичною річчю для футбольних уболівальників і що маркетплейс Binance NFT буде однією з провідних платформ для функціональних NFT», — сказав Гліб Костарєв, директор Binance у Східній Європі.

Moonwalk — це платформа цифрової економіки, котра дозволяє інтегрувати NFT і токени в реальні напрямки застосування: квитки на фізичні та віртуальні події, електронну комерцію, ігрові скіни, винагороди клієнтам та платіжні системи. У січні 2021 року Moonwalk оголосила про намір створити цифрову економіку для «Динамо», яка включатиме всеосяжну екосистему токенів. Зараз проєкт у стадії розробки.

«Проєкт токенізації «Динамо» (Київ) уже зарекомендував себе як неймовірно перспективна франшиза, оскільки клуб розробляє нові способи взаємодії зі своїми фанатами, спільнотами та партнерами, — вважає Грег Консільйо, співзасновник Moonwalk, колишній керівник Ticketmaster. — NFT-квитки — це один із багатьох аспектів екосистеми винагород, яку «Динамо» запускає разом із Moonwalk. Можливість збирати ігрові NFT, що також будуть використовуватися як квитки, відкриває низку інших захоплюючих можливостей для шанувальників клубу».

NFT-можливості Moonwalk посилюються завдяки партнерству з компанією Blockparty. Це забезпечить роботу ринку NFT, вбудованого у веб-сайт «Динамо», і протоколу NFT, який дозволить перепродаж NFT-квитків у децентралізованому (peer-to-peer) форматі. Саме Blockparty є однією з перших компаній у світі, яка розпочала продаж квитків на блокчейні. Вона запустилася як платформа з продажу NFT квитків у 2018 році, згодом розширила свої можливості до продажу будь-яких NFT та стала платформою, що дозволяє проводити запуск NFT-маркетплейсу під брендом продавця.

З часом «Динамо» (Київ) розраховує продавати понад 25% від загальної кількості вхідних квитків на домашні ігри як NFT. Протягом скороченого сезону 2019/20 років клуб продав понад 400 000 квитків на домашні матчі «Динамо» в НСК «Олімпійському», що вміщує 70 000 відвідувачів. Після придбання NFT на маркетплейсі Binance NFT шанувальники можуть отримати ігрові квитки, ексклюзивні винагороди, бонуси та досвід, скориставшись цифровим гаманцем на базі Moonwalk на веб-сайті «Динамо».

«Токенізація легендарного київського клубу, оголошена нами на початку 2021 року, — не данина моді і не гонитва за хайпом. Ми маємо ґрунтовно прораховану стратегію і чітку мету —  протягом наступних двох років зробити найкращий клуб України технологічним лідером футбольної Європи, — говорить віце-президент ФК «Динамо» (Київ) та голова департаменту з питань інновацій Марк Гінзбург. — Сьогоднішня подія — яскравий приклад обґрунтованості наших надій. Уже в наступному році десятки професійних клубів з усього світу, що виступають у різних видах спорту, будуть використовувати NFT як квитки та колекційні активи, але в історії світового спорту назавжди залишиться факт, що першим у світі це зробив саме ФК «Динамо» (Київ). Ми завжди будемо прагнути надати динамівським уболівальникам найсучасніші і найефективніші сервіси та інструменти й співпрацювати тільки із загальновизнаними лідерами індустрії. Тому наш NFT-квиток розробила одна з провідних компаній США Мооnwalk, а платформою для його реалізації стане маркетплейс Binance NFT  — підрозділ найбільшої у світі біржі для торгівлі цифровими активами».

###

Про «Динамо» (Київ)

ФК «Динамо» (Київ), заснований у травні 1927 року, є найбільш титулованим футбольним клубом України та СРСР. На міжнародній арені «Динамо» виграло два Кубки володарів кубків УЄФА (1975, 1986) та Суперкубок УЄФА (1975). Багато разів, як за радянських часів, так і з початку незалежності України, «Динамо» перемагало в різних міжнародних турнірах. Відомий не лише в Україні, а й за кордоном київський клуб подарував світові багато зірок футболу. Саме динамівцями є видатний гравець, а згодом легендарний тренер Валерій Лобановський, який вважається одним з найкращих тренерів в історії світового футболу, а також всесвітньо відомий футболіст та діючий тренер збірної України Андрій Шевченко.

Київське «Динамо» посіло 8 місце в списку найкращих клубів світу ХХ ст. за версією журналу Kicker, 16 місце у списку найкращих європейських клубів ХХ ст. IFFHS та 17 місце в переліку найбільш легендарних клубів світу за версією журналу France Football. Найкращий клуб Східної Європи ХХ ст. за версією France-Presse. За даними аналітичного агентства CK, за підсумками 2011 року «Динамо» було першим в Україні та 19-м у Європі футбольним клубом за кількістю реальних прихильників. 

Про Moonwalk

Moonwalk — це блокчейн-компанія, завдяки якій бренди та творці можуть створювати власну цифрову економіку. Moonwalk взаємопов’язує доходи та винагороди на різних платформах, починаючи від соціальних та контентних і закінчуючи іграми та платежами. Вона використовує цифрові токени та API, що дозволяє користувачам безперешкодно заробляти та витрачати кошти в екосистемі бренду. Moonwalk працює зі знаковими брендами у спорті, музиці, медіа та комерції, поєднуючи найновіше у блокчейні, від токенів та NFT на Ethereum та Flow Blockchain, з наявною платіжною інфраструктурою, як Apple Wallet. Moonwalk базується в Нью-Йорку. Для отримання додаткової інформації відвідайте https://www.moonwalk.com.

Про Binance

Binance — провідний світовий провайдер екосистеми блокчейну та криптовалютної інфраструктури з набором фінансових продуктів, що включає найбільшу за обсягом біржу для торгівлі цифровими активами. Платформа Binance, якій довіряють мільйони людей у ​​всьому світі, присвячена збільшенню свободи грошей для користувачів і пропонує неперевершений портфель криптопродуктів та пропозицій, включаючи: торгівлю та фінанси, освіту, дані та дослідження, соціальне благо, інвестиції та інкубацію, децентралізацію й інфраструктурні рішення тощо. Додаткова інформація на https://www.binance.com.

Торгуйте на ходу за допомогою мобільного додатку для торгівлі криптовалютами Binance. Завантажте для Android або iOS.

Про маркетплейс Binance NFT

Маркетплейс Binance NFT пропонує відкритий ринок для художників, творців, ентузіастів криптовалют, колекціонерів NFT, для творчих шанувальників у всьому світі з найкращою ліквідністю та мінімальними комісіями. Binance NFT, що складається з двох частин, преміальних подій та маркетплейсу, пропонує цінні предмети колекціонування та зручний торговий ринок для всіх своїх користувачів. Для отримання додаткової інформації відвідайте https://nft.binance.com/ Контактна електронна адреса для співпраці творців та художників [email protected]

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер