Київська частина тренувального збору завершена

Київська частина тренувального збору завершена

Динамівці закінчили першу частину передсезонного навчально-тренувального збору, який проводили на клубній базі у Віті-Литовській.

Зібравшись у передмісті Києва 16 червня, гравці протягом кількох днів займалися в режимі двох тренувань на день. У середу, 22 червня, динамівці вирушать на закордонну частину збору, яка розпочнеться у Бухаресті. У румунській столиці "Динамо" проведе два дні, після чого вилетить до Швейцарії.

Протягом основної частини збору "біло-сині" зіграють серію контрольних матчів, перші суперники в яких вже відомі - це швейцарські клуби "Івердон Спорт", зустріч із яким відбудеться 26 червня, та "Лозанна Спорт", із яким динамівці зійдуться 29 червня.

Повний графік товариських матчів буде опублікований на клубних сторінках після досягнення відповідних домовленостей із суперниками.

Усі контрольні матчі київського "Динамо" проходитимуть не лише в рамках підготовки до кваліфікації Ліги чемпіонів і нового сезону української Прем'єр-ліги, а й із благодійною метою - для збору коштів на вирішення гуманітарних проблем українців, які постраждали від військової агресії росії проти України.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер