Клуб Мехмеді завершив збір поразкою з великим рахунком

Готуючись до поновлення Бундесліги, команда Кристіана Штрайха провела збір в іспанському місті Рота, розташованому неподалік від Кадиса на атлантичному узбережжі Андалусії.

Про перший контрольний матч, в якому Мехмеді забив у ворота брауншвейгського «Айнтрахта», ми вже писали.

У другій контрольній зустрічі команда Штрайха з таким же рахунком 2:0 переграла албанський клуб «Лачі» (голи – Ханке (50) та Крмас (57). У цій зустрічі Мехмеді вийшов на поле на 73-й хвилині.

У заключній тестовій гри «Фрайбургу» протистояв друголіговий «Уніон» Берлін. Цей спаринг несподівано завершився для команди більш старших за рангом розгромною поразкою – 0:5. Мехмеді відіграв за свою команду весь перший тайм, який завершився з рахунком 0:3.

Завтра «Фрайбург» повертається до Німеччини, а вже наступної суботи в рамках Бундесліги прийме леверкузенський «Байєр».