КМ. «Динамо» — «Чукарички» — 3:2. Звіт про матч

У середу, 2-го лютого, київське «Динамо» провело другий спаринг у рамках другого тренувального збору, що проходить у Туреччині. Нагадаємо, у попередньому спарингу кияни впевнено перемогли болгарський «Лудогорець» (4:1). Цього разу суперником підопічних Мірчі Луческу стала сербська команда «Чукарички». Гра вийшла цікавою, напруженою і результативною та завершилася вольовою перемогою «біло-синіх» з рахунком 3:2. Обидва свої м’ячі серби забили у першому таймі, а українці відігралися та вийшли уперед у другому.

Динамівці активно розпочали поєдинок. Спочатку Кулач отримав м'яч у штрафному майданчикувід Тимчика та зробив пас п’яткою на Гармаша, який завдав удару по воротах, але голкіпер не дрімав. А через кілька хвилин Антюх пробив з лінії штрафного майданчика – воротар знову на місці, а добивання від Тимчика було заблоковане захисником.

А ось суперник двома своїми моментами скористалися більш ефективно, забивши два м’ячі з різницею у хвилину. Спочатку Савич виконав навіс до штрафного майданчика з лівого флангу, де Раконьяк виграв верхову боротьбу у Сироти та головою переправив м’яч у сітку. А у наступній атаці Раконьяк виступив вже у ролі асистента: він вивів на ударну позицію Чоловича, який після невеликого рикошету спрямував м’яч у сітку, подвоївши рахунок.