КМ. «Динамо» – «Пахтакор» – 0:0. Звіт про матч

У суботу, 19 лютого, київське «Динамо» провело четвертий контрольний поєдинок на третьому зборі у Туреччині, який стане заключним етапом підготовки до поновлення сезону. Суперником киян став чемпіон минулого сезону чемпіонату Узбекистану – ташкентський «Пахтакор». Нагадаємо, у попередніх спарингах, які кияни провели на зборі, вони з однаковим рахунком 4:0 впевнено перемогли лідера першого дивізіону Сербії – «Інджію» та бронзового призера чемпіонату Казахстану – алматинський «Кайрат». А також мінімально обіграли срібного призера чемпіонату Латвії – «Валмієру» 1:0.

В останніх поєдинках, тренерський штаб киян дає футболістам вже більше ігрового часу – вони проводять на полі понад один тайм, тобто увесь склад у перерві не міняється, як раніше.

Сьогоднішній поєдинок вийшов непростим для підопічних Мірчі Луческу та завершився унічию 0:0, хоча можливості забити мали обидві команди.

У перші хвилини динамівці взяли м’яч під свій контроль, добре пристрілявся Караваєв, але після невеличкого рикошету м’яч вилетів на кутовий. З часом узбеки трохи вирівняли гру, але уперед особливо не просувалися. Зазначимо лише стандартне положення у виконанні Черана з району півкола перед штрафним майданчиком, але футболіст суперника влучив у стінку, а з добиванням Рашидова впорався Кендзьора. Одразу після цього Бойко вибив м’яч кулаками після подачі кутового. Ще одного разу Черан потурбував Бойка ударом з центра штрафного майданчика, але наш воротар впорався з несильною спробою.

В одному з епізодів де Пена помітив, що воротар «Пахтакора» вийшов далеко з воріт та з центра поля намагався його перекинути – м’яч пролетів трохи вище поперечини. «Пахтакор» же загрожував воротам киян переважно зі стандартних положень – суперник виконав два поспіль штрафних ударів та один кутовий. Але у перших двох випадках м’яч влучив у стінку, та й після кутового особливої небезпеки біля володінь Бойка не виникло. Загалом, у першому таймі гострих моментів було небагато, здавалося, найцікавіші події команди перенесли на другий тайм.