КМ. «Динамо» U19 – «Раннерс» U19 – 1:2. Звіт про матч

У середу, 15 лютого, юнацька команда «Динамо» провела черговий спаринг у рамках навчально-тренувального збору. Суперником підопічних Ігоря Костюка стали однолітки із данського «Раннерса».

Початок гри видався не надто активним – обидві команди діяли обережно, практично без моментів. Ледь не першу по-справжньому небезпечну атаку «біло-синім» вдалося втілити у гол на 22-й хвилині. Після швидкої атаки Горбач увірвався до штрафного майданчика по місцю правого інсайда та ударом у дальній нижній кут переграв воротаря, який вийшов на перехоплення – 1:0.

Загалом, у першому таймі динамівці нічого не дозволили створити суперникам, які наближалися до наших воріт лише на розіграш стандартних положень – переважно, кутових. Підопічні же Ігоря Костюка проводили хороші небезпечні швидкі атаки, які футболісти данської команди частенько зупиняли за рахунок дрібних фолів, однак до небезпеки біля володінь «Раннерса» справу не доводили.

Із поновленням гри після перерви данці заграли активніше, наші же хлопці переважно діяли на контратаках. Однак у другому таймі м’ячі вже залітали лише у ворота «Динамо». На 70-й хвилині нападник «Раннерса» скористався помилкою динамівських оборонців, які намагалися вийти вперед через дрібний пас, перехопив м’яч та поцілив у ворота. А незадовго до фінального свистка суперник замкнув простріл партнера, який прорвався лівим флангом, ударом практично по порожніх воротах.

У підсумку, 1:2 – поразка юнацької команди «Динамо». Свій наступний матч підопічні Ігоря Костюка зіграють 20 лютого проти збірної Киргизстану U20.