КМ. «Динамо» – «Валмієра» – 1:1. Звіт про матч

КМ. «Динамо» – «Валмієра» – 1:1. Звіт про матч

У неділю, 26 лютого, київське «Динамо» провело 14-й і заключний контрольний матч на зборах у Туреччині в рамках підготовки до поновлення сезону. Фінальним випробуванням для нашої команди став діючий чемпіон Латвії – «Валмієра» з однойменного міста.

Перший тайм гри пройшов без голів, проте з кількома гострими моментами біля обох воріт. Кияни володіли територіальною перевагою, і вперше м’яч опинився у сітці наших суперників вже на 5-й хвилині, однак арбітри не зарахували це взяття воріт, зафіксувавши офсайд у Ваната після прострілу Кабаєва.

На 16-й хвилині вже «Валмієра» створила небезпеку біля володінь Моргуна – Желізко завдав удару зі штрафного поруч із каркасом воріт. За кілька хвилин Ванат прийняв передачу від Гармаша у карному майданчику та вийшов практично один на один із голкіпером, однак пробив прямо у Олсеса.

Перед перервою поперечину воріт «Валмієри» потурбував Буяльський, ефектно пробивши з меж штрафного майданчика та намагаючись перекинути голкіпера.

А після повернення команд на поле каркас тих самих воріт зіграв вже за «Динамо»: Гуйє випередив на м’ячі Дячука та струснув поперечину. Динамівці відповіли ударом Караваєва, який зльоту замкнув відскок від суперника – вище воріт.

На 54-й хвилині динамівці повели в рахунку, проте «Валмієрі» знадобилося всього три хвилини, щоб знову встановити паритет. У першому моменті Кабаєв пройшов із м’ячем лівим флангом та віддав на Дубінчака, який прострілив до штрафного. Буяльський у підкаті завершив передачу, відправивши м’яч у ближніт кут. Голом за латвійців відзначився Гуйє, який із лінії воротарського майданчика точно замкнув простріл від лицьової лінії.