Команда Дуду пробилась до плей-офф Кубка Лібертадорес (+ ВІДЕО)

Заключна гра групового етапу зібрала на трибунах «Арени Греміо» 28,302 глядачі. Господарі поля здобули перемогу завдяки єдиному м’ячу, який на 13-й хвилині з пенальті забив Баркос.

Орендований динамівець Дуду вийшов на поле у стартовому складі та провів у грі 71-у хвилину, після чого його замінив Максі Родрігес. У цьому розіграші Кубка Лібертадорес Дуду провів вже п’ять матчів (три у стартовому складі), віддав один результативний пас і забив один гол.

У своєму квартеті «Греміо» фінішував на першому місці, вигравши чотири матчі та зігравши внічию інші два.

Серед усіх учасників 1/8 фінала за кількістю очок «Греміо» здобув другий номер посіву і тепер зустрінеться на цій стадії із аргентинським «Сан-Лоренсо», який згідно посіву отримав відповідно другий номер з кінця.

Перший матч між цими командами відбудеться 16 квітня у Буенос-Айресі, а матч-відповідь – 30 квітня у Порту-Алегрі.

Нагадаємо, 13 квітня «Греміо» зіграє матч-відповідь фіналу Ліги Гаушу проти «Інтернасьоналя» (у першому матчі команда Дуду поступилася 1:2). А вже 20 квітня стартує регулярний сезон чемпіонату Бразилії. У першому турі «Греміо» зіграє на виїзді з «Атлетіко Паранаенсе».