Команда Ескобара: дві поразки впродовж одного тижня

Поки клубна футбольна Європа завмерла на час проведення міжнародних матчів, у Колумбії національний чемпіонат проводився в режимі два тури на тиждень.

Здавалося би, минулої неділі «Атлетико Насьйональ» перервав свою чорну смугу, проте посеред цього тижня чемпіони минулорічної Апертури знову програли – в гостьовому поєдинку з командою «Бока Чико» (2:3). У цій грі Ескобар з’явився на полі на останні 20 хвилин.

А сьогодні вночі «Атлетико Насьйональ» програв уже на своєму полі – 1:3 від «Кортулуа». Цього разу Ескобар відіграв повний матч.

Загалом на рахунку колумбійського нападника, контракт якого належить київському «Динамо», 9 ігор (5 у старті) та жодного м’яча.

Його команда наразі посідає шосту сходинку та готується найближчої п’ятниці зіграти з аргентинським «Естудіантес» у рамках Кубка Лібертадорес.