Команда Ескобара зупинилася за крок від фіналу (+ ВІДЕО)

Суперником «Далласа» на цій стадії стала команда-переможець регулярного сезону «Сіетл Саундерс». Перша гра на полі «Далласа», «Тойота Стедіум» у Техасі, завершилася внічию 1:1. Цю гру Ескобар розпочав у стартовому складі й залишався на полі до 86-ї хвилини.

Матч-відповідь у Сіетлі завершився нульовою нічиєю. Віднедавна у плей-оф MSL були введені двоматчеві протистояння з добре відомим нам правилом виїзного голу, за яким до фіналу Західної Конференції пройшов «Сіетл Саундерс». Ескобар з’явився на полі лише на 86-й хвилині зустрічі, втім врятувати свою команду від вильоту не зміг.

Загалом, у цьому сезоні MLS, який для «Далласа» вже завершився, на рахунку колумбійського нападника 26 появ на полі (19 у стартовому складі) та два голи.