Команда Горана Попова поступається лондонському «Арсеналу»

Кубкову дуель «мішків» із «канонірами» (епізод гри на фото) на стадіоні «Хоторнс» прийшли подивитися 18,649 глядачів.

Дивитися було на що – команда Стіва Кларка дала справжній бій більш іменитому супернику. На 61 хвилині зустрічі Айсфельд вивів лондонців уперед. Проте лише за 11 хвилин Берахіно відновив статус-кво.

Ані основного, ані додаткового часу для визначення переможця командам не вистачило. Володаря путівки до наступного раунду визначала серія післяматчевих пенальті. Так звана футбольна лотерея виявилася драматичною – господарі поля вели двічі (2:1 та 3:2), але в підсумку поступилися підопічним Арсена Венгера (3:4).

Усі 120 хвилин матчу на звичній позиції лівого захисника ВБА провів орендований у київського «Динамо» Горан Попов. На 90 хвилині матчу македонець заробив попередження. Зазначимо, що в серії пенальті Попов участі не приймав.

У наступному матчі на «Альбіон» чекає зустріч з іншим грандом. У суботу, 28 вересня, команда Стіва Кларка зіграє у Прем'єр-лізі з «Манчестер Юнайтед» на знаменитому стадіоні «Олд Траффорд».