Команди Гусина та Кузнецова зіграли внічию

У манежі бази «Динамо» в Кончі-Заспі друга команда провела контрольний матч із юнацькою збірною України (U-18). Підопічні Андрія Гусина готуються до січневого турніру Кубок Співдружності, а Олега Кузнецова – до Меморіалу Гранаткіна. Поєдинок, який став дебютним для Гусина на посаді старшого тренера «Динамо-2», завершився внічию – 1:1.

Гра була рівною, особливо в першому таймі. Хлопці старалися, грали з бажанням. За словами тренерів, поки зарано робити висновки, основну підготовчу роботу доведеться виконати після Нового року. Динамівці пропустили першими. Сталося це в другому таймі, коли після удару з лівого флангу м’яч відскочив до Полуляха, який із семи метрів спрямував його точно за призначенням. Зрівняти рахунок господарі спромоглися наприкінці матчу. Малин подав зі штрафного, а Арабулі успішно пробив головою – 1:1.

Контрольний матч

«Динамо-2» – Збірна України (U-18) – 1:1 (0:0).

«Динамо-2» (перший тайм):
Загладько, Кушніров, Рижук, Парцванія, Люлька, Бутенін, Новак, Макаренко, Рибалка, Шевчук, Коваль.
«Динамо-2» (другий тайм): Рудько, Іашвілі, Адаменко, Допілка, Сухоцький, Боровець, Абакаров, Прокипчук, Сокол, Арабулі, Малин.

Збірна України U-18 (перший тайм): Махарадзе, Чорноморець, Братков, Глушицький, Балан, Вакуленко, Буяльський, Луканюк, Тащі, Єрмаченко, Бохашвілі.
Збірна України U-18 (другий тайм): Волинець, Шевцов, Акубардія, Глушицький, Сухомлинов, Олійник, Орловський, Полулях, Мединський, Тащі (Буяльський, 68), Кулач. (у складі збірної України виділені представники «Динамо»)