Коментар Владислава Ваната після матчу з «Інгульцем»

Коментар Владислава Ваната після матчу з «Інгульцем»

Нападник київського Динамо Владислав Ванат прокоментував матч «біло-синіх» проти «Інгульця» з Петрового у рамках 16-го VBET Ліги.

- Владиславе, сьогодні у команди була перша гра після зборів. Що не вийшло?

- У нас не було моментів попереду. До того ж, ми пропустили дурний гол, я вважаю. Це нас трішки надломило. 

- У вас був один дуже хороший момент. Після нього виникли суперечки, чи доторкнувся до м’яча голкіпер. На вашу думки, що там було?

- Воротар «Інгульця» у тому моменті врятував свою команду, тож це мав бути кутовий. Я підняв трішки м’яч і він його зачепив. Загалом, я не бачив у жодному топ-чемпіонаті, аби жінки так судили чоловічі ігри. У нас це є, і чомусь дуже часто саме у матчах «Динамо».

- Чи була на вашу думку гра рукою при другому голі «Інгульця»?

- Тут я не бачив, бо був далеко.

- А загалом пропущені м’ячі, хоч ви й були далеко, - це більше проблеми «Динамо» чи заслуга «Інгульця»?

- В принципі, ми знали, що вони будуть грати на контратаках. Так і вийшло, плюс у нас вийшов провал. Але це у першу чергу заслуга «Інгульця».

- На зборах в «Інгульця» було 8 спарингів, у «Динамо» - 14. Чи не забагато?

- Не можу нічого сказати з цього приводу, це рішення тренерського штабу.

- Команда фізично готова, чи перенавантаження поки відчувається?

- Команда фізично готова. 

- У наступному турі «Динамо» зіграє з СК «Дніпро-1» - чинним лідером чемпіонату. Цей матч є особливим, враховуючи боротьбу за чемпіонство, і той факт, що «Дніпро-1» сьогодні теж втратив очки?

- Не знав, що вони втратили очки. А загалом, якби ми сьогодні виграли, то було би, звичайно, краще. А так, звісно, ми будемо виходити і викладатися наповну. 

- Сьогодні у «Динамо» на поле вийшло троє дебютантів – Дячук і Волошин, які повернулися з оренд, вперше зіграли за наш клуб, а Царенко перший раз вийшов на поле в УПЛ. Наскільки вони вже адаптувалися до гри команди?

- Спочатку їм буде важко. В орендах вони грали інакше, а тепер їм треба перелаштовуватися на те, що ми весь час граємо з м’ячем, їм для цього потрібен час.

- У роздягальні після матчу було гучно?

- Давайте те, що було у роздягальні, там і залишиться.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер