Контрольний матч. «Динамо» (мол) – «Оболонь» (мол) – 3:0

Суперником команди Олександра Хацкевича стала молодь «Оболоні», яка минулого сезону двічі переграла «біло-синіх» (1:3 та 1:2 – прим.).

У звітному поєдинку нашій команді вдалося взяти реванш. Ледь розпочався матч, як Дмитро Хльобас, який побував на зборах із першою командою, вийшов віч-на-віч із голкіпером й успішно переграв його. Загалом у першому таймі на полі була рівна боротьба й на перерву команди пішли за мінімальної переваги «біло-синіх».

На другий тайм головний тренер динамівської молоді повністю змінив склад, який ще двічі засмутив суперника. На 51-й хвилині Франк Теміле (на фото), вийшовши на «побачення» з голкіпером, поцілив у ворота гостей після чудового пасу Боровика, а за вісім хвилин до фінального свистка нігерієць виступив у ролі асистента – простріл Франка замкнув Олег Маік.

Наступний контрольний матч молодіжна команда «Динамо» проведе 30 червня.

2-й контрольний матч

27.06.2012 р. Конча-Заспа. НТБ «Динамо».

«Динамо» (мол) – «Оболонь» (мол) – 3:0 (1:0)

«Динамо»  (1 тайм): Ткаченко, Трубочкін, Лухтанов, Ягодинскіс, Акубардія, Савченко, Буяльський, Цибульник (Карп, 30), Чумак, Хльобас, Панфілов.

(2-й тайм): Тимофеєв, Раджабов, Болденков, Міщенко, Чорноморець, Заваров, Боровик, Карп, Теміле, Окодува, Маік.

Голи: Хльобас (1), Теміле (51), Маік (82).