Контрольний матч. «Динамо» – «Оболонь-Бровар». Онлайн-трансляція

Суперником нашої команди буде представник першої національної ліги – столична «Оболонь-Бровар». Поєдинок пройде на одному з полів заміської бази «Динамо» у Віті-Литовській, початок – о 11:30.

Стартовий склад "Динамо": Кучерук, Попов, Кадірі, Шапаренко, Цитаїшвілі, Сідклей, Гармаш, Піваріч (к), Шабанов, Русин, Кравченко.

В запасі: Нещерет, Білошевський, Шулянський, Хондак, Скорко, Сухоручко, Сирота, Петрусенко

У прямій трансляції матч буде показано на клубному каналі ФК «Динамо» (Київ) в Youtube.

1 хв. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ.

7 хв. У перші хвилини гра проходить переважно у середині поля, команди борються за перевагу. М'ячем більше володіють динамівці.

11 хв. ГООООЛЛЛЛ! 1:0! Після чудового проходу правим флангом та зміщення у центр Цитаїшвілі на швидкості пробив низом з-за меж штрафного майданчика і вивів свою команду уперед.

19 хв. Динамівці багато комбінують, гравці "Оболоні" вимушені фолити, щоб зупинити наших гравців. Перспективний штрафний удар по центру воріт заробив Кадірі.

20 хв. Стандарт взявся виконувати Микита Кравченко і пробив у стінку.

23 хв. "Оболонь" провела контратаку лівим флангом, але з ударом у ближній кут впорався Кучерук.

26 хв. Через спекотну погоду арбітр зупинив гру, щоб футболісти обох команд могли попити води.

31 хв. Після подачі кутового голкіпер "Оболоні" невпевнено зіграв на віиході, але до удару по воротах справа не дійшла.

37 хв. Господарі виконали кутовий удар, але завдати удару по воротах суперник не дозволив.

39 хв. Шапаренко оримав пас від партнера та пробив з гострого кута - воротар загрозу ліквідував.

41 хв. Динамівці могли подвоювати свою перевагу! Кадірі обробив м'яч на лівому фланзі, здорово навісив на дальню стійку, де атаку головою завершував Шапаренко - зовсім трохи вище воріт.

45 хв. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО. ПЕРЕРВА.

46 хв. РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

46 хв. У перерві відбулася заміна у складі "Динамо": замість Кучерука місце у воротах зайняв Нещерет.

48 хв. Шапаренко зі штрафного влучив у стінку.

57 хв. Попереду на місці нападника відкривався Гармаш, але при прийомі м'яча його на мить випередив воротар.

63 хв. Цитаїшвілі виконав кутовий удар справа - воротар вдало зіграв на виході, вибивши м'яч кулаками.

65 хв. Одразу сім замін відбулося у складі "Динамо". На поле вийшли Білошевський, Шулянський, Хондак, Скорко, Сухоручко, Сирота, Петрусенко.

71 хв. Скорко на швидкості прямував до штрафного майданчика та був збитий суперником. Навіс зі штрафного виконав Шулянський - гості відбилися.

79 хв. Нещерет виручає свою команду, продемонструвавши дива реакції та вибивши м'яч кулаками з-під поперечини після удару суперника боковими ножицями з центра штрафного майданчика.

80 хв. Після подачі кутового Нещерет вдало грає на виході.

82. ГОЛ. 1:1 "Оболонь" зрівнює рахунок: після подачі з правого флангу Островський залишився без нагляду в чужому штрафному майданчику і головою спрямував м'яч у сітку.

90+1 хв. МАТЧ ЗАВЕРШЕНО. Усім дякуємо за увагу.