Контрольний матч двох «Динамо»

Команди провели три тайми тривалістю 15, 12 і 12 хвилин кожен. Основний склад «Динамо» переміг 3:1, хоча по ходу зустрічі йому довелося відіграватися.

Уже на сьомій хвилині у воротах Артема Кічака відзначився нападник Романов, який знаходиться на перегляді. Прокипчук на фланзі зробив забігання, подав у штрафний майданчик, де першим розібрався Романов і, випередивши суперника, ударом головою відкрив рахунок у матчі.

У другому таймі Марко Рубен вийшов сам на сам із Загладьком і зрівняв рахунок, а через кілька хвилин «основа» вийшла вперед завдяки точному удару Алмейди після розіграшу кутового. Останнім став гол Прокипчука, який необачно зрізав м'яч у свої ворота.