Костянтин Вівчаренко: «Динамо» завжди повинно бути на найвищих місцях»

Костянтин Вівчаренко: «Динамо» завжди повинно бути на найвищих місцях»

Захисник Костянтин Вівчаренко, який у поточному сезоні став гравцем першої команди київського "Динамо", підбив підсумки півріччя, згадав про свій дебют на професійному рівні, а також розповів про те, як проводить час зимової перерви. 

- Після дебюту за першу команду "Динамо" у грі проти "Фенербахче" ти казав, що майже не спав вночі через емоції. Зараз уже відчуваєш себе повноцінним гравцем основної обойми?

- Звісно, завжди приємно бути гравцем першої команди. Однак потрібно постійно працювати та доводити, що заслуговуєш місця в основній обоймі "Динамо".

- Забити дебютний гол одразу в Лізі чемпіонів - це особливі відчуття, тим паче для захисника?

- Так, гол "Штурму" - це одна з найбільш пам'ятних подій для мене та моєї родини. Тому, звичайно, емоції переповнювали та після матчу ще довго не міг заснути.

- Чи можна вважати третє місце "Динамо" після першого кола прийнятним результатом, враховуючи, як склався для команди початок чемпіонату? Могли припустити, що "Дніпро-1" нав'яже конкуренцію та випередить "Динамо" і "Шахтар"?

- Звісно, ні, тому що "Динамо" завжди повинно бути на найвищих місцях. Напевно, ніхто не очікував такого результату, адже розпочали цей чемпіонат ми дуже погано. Зараз кожна команда виходить та б’ється з грандами.

- Чи можна сказати, що воєнні умови вирівняли можливості всіх клубів і вже немає прірви між топ-командами та середняками УПЛ?

- Кожна команда зараз намагається відібрати очки у топ-клубів, тому інколи бувають інтриги та несподівані результати. Це тільки додає ще більшого імпульсу нашому чемпіонату.