КПР із Кранчаром переграє «Блекпул»

У 20-му турі команда Гаррі Реднаппа зустрічалася в гостях із «Блекпулом». Матч в однойменному місті залучив на трибуни стадіону «Блумфілд Роуд» 13,822 глядачі та завершився перемогою гостей із рахунком 2:0.

Ніко Кранчар (на фото) вступив у гру на 54-й хвилині, замінивши О'Ніла. «Поява Ніко на полі дозволила гостям більше контролювати м'яча, й незабаром, уже на 61-й хвилині, вони повели в рахунку», – повідомляє офіційний сайт «обручів».

Три очки КПР принесли влучні постріли Філліпса на 61-й та Остіна на 73-й хвилинах.

Перемога зберегла за командою Реднаппа перше місце в таблиці, проте відрив від найближчого переслідувача, «Бернлі», складає лише два очки.

У наступному турі, в суботу, 21 грудня, «рейнджери» приймуть «Лестер», який посідає третє місце.