КПР з Кранчаром поступився лідеру

Поєдинок на «Кінг Пауер Стедіум» зібрав 27,386 вболівальників і завершився перемогою господарів поля з рахунком 1:0. Єдиний м’яч на 68-й хвилині зустрічі провів Девід Ньюджент. Додамо, що гості догравали матч у меншості після того як на 79-й хвилині друге попередження отримав Бенуа Ассу-Екотто.

Орендований динамівець Ніко Кранчар вийшов у стартовому складі «рейнджерів», отримав жовту картку (4-ту в сезоні) на 43-й і був замінений на 82-й. Загалом це його 28-й матч у сезоні (один з яких – кубковий). На рахунку динамівського хорвата два голи та три гольові передачі.

Зігравши 43 матчі, КПР посідає 4-ту сходинку у Чемпіоншіпі, вже не маючи шансів зайняти перші два місця, які гарантують пряме потрапляння до Прем’єр-ліги. Проте аби боротися за третю путівку у раунді плей-офф команді Гаррі Реднаппа достатньо набрати одне очко у трьох матчах, що залишилися.

Наступну гру КПР проведе вже у понеділок, 21 квітня, коли прийматиме на своєму полі «Уотфорд».