Кранчар та КПР не порадували вболівальників у День подарунків

Гра в Ноттінгемі, на стадіоні «Сіті Граунд», зібрала в різдвяний день на трибунах 22,721 глядача. «Лісники» подарували своїм уболівальникам перемогу з рахунком 2:0 завдяки голам Грега Халфорда на 29-й та Енді Ріда на 80-й хвилинах.

«Рейнджери», у складі яких усі 90 хвилин провів Ніко Кранчар, мали перевагу у володінні м'ячем та за кількістю кутових, але не спромоглися її реалізувати, пішовши з поля без забитих м'ячів.

Поразка залишила команду Гаррі Реднаппа не лише без трьох очок, а й позбавила лідерства в Чемпіоншипі. Після 22-х турів КПР посідає третє місце, відстаючи на три очки від «Лестера» та на одне від «Бернлі».

У наступному турі найближчої неділі «обручі» знову зіграють на виїзді – в гостях із «Уотфордом», а в перший день нового року приймуть «Донкастер».

4 січня КПР проведе кубкову гру з командою Прем'єр-ліги, ліверпульським «Евертоном».