Кранчар узяв участь у яскравій перемозі КПР

Навряд чи хтось із глядачів на «Лофтус Роуд» пожалкував, що відвідав цей матч, адже присутні побачили цілих сім м’ячів, а також яскравий кінець гри, що завершилась розгромною перемогою господарів поля.

Орендований півзахисник київського «Динамо» Ніко Кранчар з’явився на полі на 76-й хвилині, замінивши Хойлетта за рахунку 2:2. Для хорвата це вже 26-а поява на полі в чемпіонаті.

До цього господарі поля двічі виходили вперед, але гості двічі зрівнювали рахунок. На голи Бенаюна та Хойлетта «лісники» відповідали м’ячами Лессельса та Дербішира. Останній відновив паритет лише за хвилину до виходу Кранчара на поле.

Та все ж команда Гаррі Реднаппа здобула перемогу. На 84-й хвилині переможний м’яч забив Онуоха, а у компенсований час Моррісон та Замора зробили перемогу розгромною - 5:2.

У наступному турі 19 квітня КПР зіграє на виїзді з лідером першості, «Лестером».