Кравець та Беланда не зіграли у 33-му турі Бундесліги

Поєдинок на «Фелтінс-Арені» зібрав понад 62 тисячі глядачів та завершився внічию 1:1.

На 82-й хвилині рахунок відкрив Хунтелар. Але гельзенкірхенці не втримали переможний результат, пропустивши гол у відповідь на 89-й хвилині.

Орендований «Шальке 04» у «Динамо» марокканський півзахисник Юнес Беланда весь матч провів на лавці запасних.

Зовсім інші питання вирішує «Штутгарт», за який також на правах оренди виступає Артем Кравець.

«Шваби», які борються за збереження прописки в Бундеслізі, приймали у 33-му турі на «Мерседес-Бенц-Арені» «Майнц». Гра звершилася поразкою господарів із рахунком 1:3, причому саме вони відкрили рахунок ще на шостій хвилині гри.

Артем Кравець опинився в заявці, але на поле так і не вийшов, хоча головний тренер «Штутгарта» Юрген Крамни використав лише дві заміни.

За підсумками туру команда Кравця залишається на передостанньому місці, а «Шальке 04» – на сьомому.