Крістіан Біловар: «Буду наполегливо працювати, щоб отримувати більше ігрового часу»

Крістіан Біловар: «Буду наполегливо працювати, щоб отримувати більше ігрового часу»

Захисник «Динамо» Крістіан Біловар поділився враженнями від переможного матчу з «Кривбасом» (3:1).

- Крістіане, як тобі атмосфера на сьогоднішньому поєдинку?

- На кожному домашньому матчі вболівальники створюють неймовірну атмосферу. Як я розумію, на кожен поєдинок уболівальники купують максимальну кількість квитків, які дозволені, тому велика подяка їм, що відвідують матчі.

- Сьогодні «Динамо» грало за схемою з трьома центральними захисниками. Як довго відпрацьовували на тренуваннях, наскільки вона незвична особисто для тебе?

- Для мене вона не нова, оскільки минулого сезону, виступаючи на Кіпрі, я грав у команді, яка грала саме за цією схемою. Зараз же відпрацьовували цю схему в тренувальному процесі й, як для гри з таким непростим суперником, продемонстрували доволі непогану гру, оскільки вперше грали за нею.

- У цій тактиці наскільки змінюються особисто твої функції?

- Набагато більше ведеться гра від центральних захисників, можна сказати, починаємо атаки, оскільки в центрі поля залишається менше гравців.

- Ти вийшов на поле після тривалої паузи. З якими емоціями?

- Лише позитивними. Буду продовжувати надалі працювати, щоб у наступному сезоні отримувати більше ігрового часу. Сподіваюся, травми оминатимуть, оскільки в другій частині сезону мені не щастило – спочатку захворів, потім розбили голову. Так і не міг набрати оптимальні кондиції – тільки під кінець сезону щось вдається.

- Не прикро, що набрав форму під кінець сезону?

- Та ні. По собі знаю, що я віддаюся максимально на тренуваннях. Якщо буду продовжувати так само, сподіваюся, тренерський штаб у наступному сезоні довірятиме мені й матиму більше ігрового часу.

- Попереду останній матч сезону. Які плани, що далі?

- Поки ми готуємося до цього поєдинку. Думаю, вже після нього нам розкажуть усе стосовно відпустки, передсезонної підготовки. Поки ж усі думки щодо «Руху». Наскільки я знаю, це не стосується лише гравців збірної, які після матчу з «Кривбасом» отримують відпустку.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер