Крістіан Біловар: «Оренда допомогла набути досвіду гри в Прем'єр-лізі»

Крістіан Біловар: «Оренда допомогла набути досвіду гри в Прем'єр-лізі»

Захисник київського "Динамо" Крістіан Біловар прокоментував своє повернення до рідної команди після річної оренди. Минулого сезону футболіст виступав за чернігівську "Десну" та одеський "Чорноморець".

- Кріс, із поверненням! Як почуваєшся зараз?

- В оренді я набирався ігрової практики в українській Прем'єр-лізі, і мені це сподобалося. У "Чорноморці" всі ставилися до нас, орендованих динамівців, дуже добре. А зараз відчуваю, можна сказати, полегшення на душі. Адже повернувся додому, до рідного клубу. Ми побували в Україні, був дуже радий побачити своїх рідних. Дуже переживаю за них і сподіваюся, що у нашої країни все буде добре.

- Чи змінився Біловар як гравець під час оренди?

- Думаю, в ігровому плані - точно. Адже набув досвіду гри з дорослими футболістами, які мають хороший рівень. Це мені допомогло в футбольному плані. А в іншому - залишився таким самим.

- Вже на другий день перебування на зборі в Швейцарії "Динамо" провело контрольний матч. Чи не зарано?

- Вважаю, що через товариські матчі набагато легше набирати форму, ніж через тренування. Це набагато цікавіше, аніж бігові вправи. Під час матчу було трохи важкувато, та й спека теж впливала. Але загалом - мені сподобалося, як ми вчора зіграли. Напевно, ми показали досить непогану гру, як для першого спарингу. Проте прагнемо більшого, тому сподіваюся, що з кожним днем будемо лише прогресувати.


Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер