Круглі дати київського «Динамо» у 2017 році!

У 2017-му році ми просто не можемо пройти повз цілий ряд значущих подій, серед яких, звичайно ж, ювілей від дня заснування, чемпіонські та кубкові трофеї, бомбардирські успіхи Олега Блохіна та багато іншого.

Упродовж року офіційний сайт ФК «Динамо» Київ та офіційні клубні ресурси в соціальних мережах будуть всебічно висвітлювати всі значні події нашої славної історії. Зараз же наведемо основні з них:

90 років

13 травня 1927 року був офіційно зареєстрований Статут Київського пролетарського спортивного товариства «Динамо»

80 років

Було проведено повноцінний двоколовий чемпіонат СРСР. «Динамо» вперше в історії завоювало бронзову медаль. Також команда завоювала Кубок Української РСР

70 років

«Динамо» вп'яте стало володарем Кубка УРСР

65 років

Після серії невдалих сезонів «Динамо» стало срібним призером чемпіонату СРСР! Андрій Зазроєв став найкращим бомбардиром чемпіонату СРСР

50 років

«Динамо» втретє стало чемпіоном СРСР

45 років

Олег Блохін вперше став найкращим бомбардиром чемпіонату СРСР. Євген Рудаков визнаний найкращим воротарем чемпіонату СРСР

40 років

«Динамо» увосьме стало чемпіоном СРСР. Олег Блохін уп'яте став найкращим бомбардиром чемпіонату СРСР

35 років

«Динамо» вшосте стало володарем Кубка СРСР

30 років

«Динамо» увосьме стало володарем Кубка СРСР

25 років

Участь у першому чемпіонаті України, «срібний» фініш. Віктор Леоненко визнаний найкращим футболістом України

20 років

«Динамо» очолив Валерій Лобановський, команда вп'яте стала чемпіоном України. Андрій Шевченко визнаний найкращим футболістом України

10 років

«Золотий дубль» - під керівництвом Анатолія Дем'яненка «Динамо» стало у 12-й раз чемпіоном України і в 9-й раз володарем Кубка України