Розгромили «Ворсклу” в Полтаві

У неділю динамівці провели матч шостого туру чемпіонату України проти полтавської „Ворскли”. Поєдинок на виїзді приніс успіх підопічним Анатолія Дем”яненко 4:0.

У першому таймі на полі точилась рівна боротьба. Господарі виглядали дуже непогано і в кількох епізодах змусили понервувати шанувальників столичної команди. Але, в підсумку, дався взнаки більш високий клас динамівців і на 39-й хвилині Клебер хльостким ударом метрів з 15-ти відкрив рахунок.

Після перерві на полі полтавського стадіону „Ворскла” домінувала одна команда. Гості грали легко, розігрували красиві комбінації і забили ще три абсолютно несхожих один на одного м”яча.

Спочатку після дальнього удару Максима Шацьких та невеликого рикошету м”яч немов лезо увійшов у „дев”ятку” воріт Долганського. Згодом Горан Гавранчич хитро пробив низом зі штрафного, а остаточну крапку в матчі поставив Клебер, легким дотиком переправивши м”яч після подачі кутового.

Після шести турів в активі „Динамо” 12-ть очок і друга сходинка в турнірній таблиці.