Кубок ДЮФЛУ. «Динамо» U16 вийшло до фіналу, обігравши «Динамо» U15

У рамках півфіналу Кубка ДЮФЛУ на полі динамівської ДЮФШ імені Валерія Лобановського на Нивках зустрілися дві команди «біло-синіх» – U16 та U15.

Команда U16 (тренери – Євген Ястребинський та Роман Шпиця) на правах старших заволоділа ініціативою й доволі швидко вийшла вперед, коли Кучерявий замкнув із лінії воротарського майданчика простріл партнера з правого флангу.

До свистка на перерву у старших футболістів було ще кілька непоганих збільшити свою перевагу, але надійно в рамці діяв Пожар. У той же час молодші робили ставку на контратаки, і також мали моменти, аби зрівнювати, але рахунок до відпочинку залишився незмінним.

Відразу після поновлення гри команда U15 (тренери – Сергій Беженар та Віктор Мороз) зрівняли рахунок. Після подачі з кутового Роєнко не зміг вибити м'яча кулаком, і Мартишко переправив сферу у ворота.

Щоправда, нічийний рахунок тримався недовго. Кучерявий прорвався по лівому флангу, вийшов до воріт, пробивав із гострого кута – захисник у підкаті зупинив м'яча на лінії, але першим на добиванні виявився Федоренко.

Мінімальна перевага старших динамівців трималася фактично до останніх хвилин, а там команда U16 піймала суперника на контратаці, яку точним ударом із меж штрафного майданчика завершив Сергієнко.

У підсумку, 3:1 – перемога «Динамо» U16, яке у вирішальному поєдинку за Кубок ДЮФЛУ зустрінеться з переможцем іншого півфіналу між львівськими командами «УФК-Карпати» та «Карпати».

Кубок ДЮФЛУ, 1/2 фіналу

«Динамо» U16 – «Динамо» U15 – 3:1

«Динамо» U16: 1.Роєнко, 16.Перкатюк (5.Панімаш, 76), 2.Петренко, 3.Вахіль, 30.Шевченко, 20.Іваськів, 24.Бошкевич (19.Сергієнко, 65), 13.Федоренко (21.Музичко, 65), 10.Романюк, 18.Щербак, 11.Кучерявий.

«Динамо» U15: 1.Пожар, 5.Соломченко, 18.Батіст (22.Клим'юк, 78), 2.Сорочинський, 16.Мартишко (17.Ларінов, 76), 4.Гурін, 8.Єрмак (12.Березяк, 52), 10.Дячок, 21.Родак (3.Яворський, 65), 6.Юрченко (7.Заболотюк, 62), 11.Буравцов.

Голи: Кучерявий (15), Федоренко (43), Сергієнко (75) – Мартишко (41).