Кубок України. Ми в 1/4 фіналу! «Маріуполь» - «Динамо» - 1:2. Звіт про матч

Кубок України. Ми в 1/4 фіналу! «Маріуполь» - «Динамо» - 1:2. Звіт про матч

Київське «Динамо» провело перший із двох виїзних поєдинків, які нашій команді належить зіграти цього тижня в Маріуполі. Сьогодні «біло-сині» зійшлися з приазовцями в рамках 1/8 фіналу Кубка України.

У кубковій зустрічі з аутсайдерами української Прем’єр-ліги Мірча Луческу вирішив вдатися до ротації складу. Місце в воротах зайняв Бойко, лінію захисту склали Тимчик і Караваєв на флангах та Забарний із Шабановим у центрі, а Сидорчука та Шапаренка в середній лінії доповнив Лєднєв. На флангах атаки розташувалися Антюх і Вербич, а на вістрі нападу з’явився Шкурін.

Динамівці розпочали матч із розвідки та спокійного темпу, звикаючи до опонента та поля. Господарі високо зустрічали киян, які намагалися проводити позиційні атаки та просуватися вперед із задіянням обох флангів.

Перший гострий момент у виконанні «Динамо» виник на 14-й хвилині після подачі кутового, яку ударом головою замикав Шкурін – трохи вище поперечини. У наступній атаці форвард вже віддавав передачу на Лєднєва, який буквально розстрілював ворота «Маріуполя», але не зміг переграти Турбаєвського.