Кубок пам’яті Антона Ідзковського. «Атлет» – «Динамо» – 0:5

Поєдинок проходив на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, й, незважаючи на домашній стадіон, «біло-сині» виступали в ролі гостей.

Підопічні Андрія Фартушняка та Олександра Стужука почали по-хазяйськи, й уже на 5-й хвилині відкрили рахунок. Слесар із меж штрафного майданчика поцілив у стійку, а на добиванні вдало зіграв Горбач, який переправив м’яча у ворота. Артем домігся свого вже в компенсований час, коли з метра замкнув навіс партнера з лівого флангу.

До розгромного рахунок у другому таймі довів Горбач – вискочивши до воріт, нападник реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером, оформивши дубль у матчі. На 47-й хвилині Давлатов, який вийшов на заміну, втік до воріт ледь не з центру поля та реалізував черговий вихід до воріт. П’ятий м’яч влетів у ворота суперника на 52-й хвилині – після зручної скидки від партнера у кут воріт метрів із 10-ти поцілив Філатов.

Тож, 5:0 – «Динамо» (U-14) підтримало своїх одноклубників із команд U-10, U-11, U-12 та U-13, які завоювали Кубки Києва трохи раніше. Попереду у підопічних Андрія Фартушняка та Олександра Стужука матч-відповідь проти «Маріуполя» у рамках плей-оф за право участі у фінальному турнірі ДЮФЛУ. Нагадаємо, перший матч «біло-сині» виграли на виїзді з рахунком 5:0.