Кубок Співдружності: гол+пас Калитвинцева та стартова перемога України

У своєму першому матчі на турнірі підопічні Сергія Ковальця впевнено перемогли команду Киргизстану з рахунком 2:0 та захопили лідерство в групі «А».

У середині першого тайму «синьо-жовтим» вдалося втілити ігрову перевагу в забитий гол. На 25-й хвилині вдало зіграв капітан нашої команди Владислав Калитвинцев (No.9).

Він зі штрафного навісив, а Руслан Малиновський головою вколотив м'яча до сітки воріт – 1:0.

Після забитого гола українці продовжили наступ на ворота Киргизстану, й уже за кілька хвилин найбільш активний у нашому складі, новоспечений капітан української збірної, київський динамівець Владислав Калитвинцев ударом з-за меж штрафного майданчика подвоїв рахунок у поєдинку.

Після перерви малюнок гри суттєво не змінився, проте, на відміну від першого тайму, забитих м'ячів глядачі на трибунах більше не побачили.

Окрім Калитвинцева, у грі взяли участь ще троє динамівців. Два з них зіграли за Україну: Антон Братков (No.4) увесь матч надійно відіграв у захисті, а Сергій Мякушко (No.18) змінив Калитвинцева на 65-й хвилині.

У складі киргизької збірної у грі взяв участь нападник «Динамо-2» Ахлетдин Ісраїлов (на фото No.18).

Після завершення зустрічі гравця нашого клубу Владислава Калитвинцева було визнано найкращим у складі української збірної.

Наступний свій матч українська «молодіжка» проведе в суботу о 14:30 за київським часом проти команди Естонії.

В іншому матчі нашої групи Таджикистан та Естонія переможця не виявили – 2:2.