Кубок України. Фінал. «Динамо» – «Ворскла». Прев'ю

Трансляція: «UA:Перший», «Футбол 1»

«Динамо». Шлях до фіналу:

Бомбардири: Дуелунд – 2, Сидорчук, Циганков, Попов – по 1

Асистенти: Андрієвський, Караваєв, Кендзьора, де Пена, Шепелєв – по 1

Найкращий результат у турнірі: володар трофея (1993, 1996, 1998, 1999, 2000, 2003, 2005, 2006, 2007, 2014, 2015)

1/8 фіналу:

Уже на ранній стадії «Динамо» зійшлося з «Шахтарем». У дуелі фаворитів турніру сильнішими виявилися кияни – 2:1. На чудовий гол Сидорчука гості відповіли точним ударом Степаненка за мить до фінального свистка, коли «біло-сині» вже грали в меншості. У додатковий час усе вирішив удар головою від Попова, який вколотив м'яч у сітку і вивів киян до чвертьфіналу турніру.

«Динамо» – «Шахтар» – 2:1

30.10.2019. Київ, НСК «Олімпійський», 34 865 глядачів.

«Динамо»: 1. Бущан, 94. Кендзьора, 4. Попов, 30. Шабанов, 16. Миколенко, 8. Шепелєв, 5. Сидорчук, 7. Вербич (14. де Пена, 101), 20. Караваєв, 15. Циганков, 41. Бєсєдін (19. Гармаш, 90+3).

Голи: Сидорчук (22), Попов (109) – Степаненко (90+2).

Попереджені: Миколенко (71), Кендзьора (74), Сидорчук (90), де Пена (118), Шабанов (120) – Степаненко (10), Коваленко (32), Дентіньйо (109), Тайсон (120).

Вилучені: Шепелєв (90) – Степаненко (95, друге попередження).

1/4 фіналу:

У чвертьфіналі жереб визначив у суперники «біло-синім» «Олександрію», і знову ця зустріч вийшла складною. В основний час цифри на табло «Олімпійського» залишилися незмінними, хоча одного разу м'яч таки побував у сітці воріт гостей (гол скасовано після перегляду VAR). Вирішальним став точний удар Циганкова на 106-й хвилині. Цікаво, що і цей поєдинок «Динамо» закінчувало не в повному складі.

«Динамо» – «Олександрія» – 1:0 (0:0)

11.03.2020. Київ, НСК «Олімпійський», 9567 глядачів.

«Динамо»: 1. Бущан, 94. Кендзьора, 30. Шабанов, 4. Попов, 16. Миколенко, 5. Сидорчук (к), 6. Кадірі, 29. Буяльський (8. Шепелєв, 84), 7. Вербич (18. Андрієвський, 117), 20. Караваєв (15. Циганков, 87), 9. Соль (70. Русин, 46).

Гол: Циганков (106).

Попередження: Кадірі (45), Сидорчук (55), Попов (84) – Бухал (58), Довгий (73), Мірошниченко (105), Гречишкін (120+2), Шендрик (120+3).

Вилучений: Кадірі (55, друге попередження).

1/фіналу:

Після зустрічей на попередніх етапах турніру з представниками Прем’єр-ліги, у півфіналі жереб звів «біло-синіх» з одним із лідерів першої вітчизняної ліги – «Минаєм». Динамівці не відчули особливих проблем із суперником, забивши два м’ячі вже до перерви – дубль записав на свій рахунок Міккель Дуелунд. Рахунок міг бути більшим, але в середині першого тайму Соль не реалізував пенальті. У підсумку «Динамо» 17-й раз в історії вийшло до фіналу розіграшу Кубка України.

«Минай» – «Динамо» – 0:2 (0:2)

17.06.2020. Минай, стадіон «Минай-Арена», без глядачів

«Динамо»: Бойко, Піварич (Миколенко, 88), Шабанов, Попов, Караваєв, Шепелєв (Буяльський, 46), Андрієвський, Дуелунд (Шапаренко, 72), Вербич, де Пена (Циганков, 60), Соль (Каргбо, 60).

Голи: Дуелунд (9, 39).

Попереджені: Вагін (15), Нурієв (65), Пиняшко (76) – Шепелєв (12), Циганков (77), Андрієвський (90).

Нереалізований пенальті: Соль (27, повз ворота).

«Ворскла». Шлях до фіналу:

Бомбардири: Васін, Кане, Козиренко – по 1.

Асистент: Луїзао – 1

Найкращий результат у турнірі: володар трофея (2009)

1/8 фіналу:

Єдиний гол у зустрічі забив вихованець київського «Динамо» Юрій Козиренко, який вийшов на заміну після перерви.

30.10.2019. «Колос» – «Ворскла» – 0:1

«Ворскла»: Різник, Пердута, Чеснаков, Баєнко, Сапай (Козиренко, 46), Габелок (Кравченко, 86), Луїзао, Артур (Мельничук, 46), Мартиненко, Васін, Петрович.

Голи: Козиренко (68).

1/4 фіналу:

І знову мінімальна перемога полтавчан – цього разу завдяки реалізованому Васіним пенальті в середині другого тайму, який було призначено за грою захисника «Десни» рукою в межах власного майданчика.

12.03.2020. «Десна» – «Ворскла» – 0:1

«Ворскла»: Різник, Пердута, Чеснаков (Баєнко, 46), Альюн, Якубу, Скляр, Пуцлін, Васін (Кравчук, 70), Луїзао, Кане, Кулач (Степанюк, 46).

Гол: Васін (65, пен.).

1/2 фіналу:

Основний час завершився внічию – на гол господарів у першому таймі ворскляни відповіли вдало реалізованим Кане пенальті. У додаткові два тайми голів команди не забили, а в серії пенальті героєм став 16-річний воротар «Ворскли» Ісенко, який парирував три удари з 11-метрової позначки та вдруге в історії вивів полтавську команду до фіналу Кубка України.

24.06.2020. «Маріуполь» – «Ворскла» – 1:1

«Ворскла»: Різник (Ісенко, 119), Пердута, Чеснаков, Альюн (Баєнко, 81), Сапай, Скляр, Пуцлін, Ребенок (Шехіч, 76), Кулач (Кравчук, 60), Кане, Степанюк.

Голи: Горбунов (37) – Кане (80, пен.).