Україна програла у Шотландії

Збірна України позбулась шансів потрапити на Євро-2008. У Шотландії наша команда програла підопічним Алекса Макліша 1:3.

Зустріч почалась дуже невдало для «жовто-синіх». Уже до 10-ї хвилини господарі класно реалізували два стандарти і повели в два м’ячі.

Згодом Андрій Шевченко один гол відіграв, підопічні Олега Блохіна перехопили ініціативу, але скористатись територіальною перевагою не змогли.

У середині другого тайму після простою помилки в центрі поля шотландці провели блискавичну атаку, Макфаддена вивели практично один на один із Шовковським, і Джеймс використав свій шанс.

Увесь матч за українців відіграли Олександр Шовковський і Андрій Несмачний. Олега Гусєва в перерві замінив Руслан Ротань.