ЛЧ. 2-й кваліфікаційний раунд, матч-відповідь. «Партизан» – «Динамо». Прев’ю

У середу, 31 липня, київське «Динамо» проведе матч-відповідь 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів-2024/2025. «Біло-сині» в гостьвому поєдинку на стадіоні «Партизан» у Белграді зіграють із місцевим «Партизаном».

ПЕРШИЙ МАТЧ

У першому поєдинку, що пройшов на стадіоні «Арена Люблін» у Любліні, динамівці розгромили суперника – 6:2. Незважаючи на те, що «біло-сині» пропустили першими в середині першого тайму, ще до перерви номінальні господарі не лише зрівняли рахунок, а й вийшли вперед, і в другому таймі збільшили свою перевагу.

Примітно, що голами у складі «Динамо» відзначилися різні футболісти. Варто відзначити, що дебютний м'яч у динамівській футболці забив півзахисник Олександр Піхальонок, який цього літа перейшов із «Дніпра-1».

«Динамо» – «Партизан» (Сербія) – 6:2 (3:1)

23.07.2024. Люблін, «Арена Люблін»

«Динамо»: 1. Бущан, 20. Караваєв (23. Малиш, 46), 3. Дячук, 4. Попов, 2. Вівчаренко, 6. Бражко (18. Андрієвський, 86), 10. Шапаренко (17. Лонвейк, 86), 7. Ярмоленко (к) (9.Волошин, 69), 29. Буяльський (76. Піхальонок, 46), 22. Кабаєв, 11. Ванат.

«Партизан»: 1. А. Йованович, 25. де Медіна (26. Філіпович, 60), 6. Маркович (к), 18. Муякич, 5. Антіч, 77. Го Ен Чжун (19. Щекич, 46), 33. Арріяга, 29. Захід (10. Натхо, 60), 7. Северіна (39. Ібрахім, 60), 15. Калюлю (43. Трифунович, 77), 11. Салданья.

Голи: Шапаренко (40), Бражко (43), Караваєв (45+1), Кабаєв (55), Попов (83), Піхальонок (90+2) – Салданья (22, з пен., 66)

Попередження: Бражко (47) – Салданья (1), де Медіна (11), Арріяга (82).

ПІДГОТОВКА ДО МАТЧУ-ВІДПОВІДІ

«ДИНАМО»

Зважаючи на те, що новий сезон у чемпіонаті України ще не розпочався, після першого поєдинку «Динамо» залишилося в Любліні та готувалося до матчу-відповіді у звичному тижневому циклі, чергуючи заняття на зеленому полі з тренажерним залом та теорією.

«ПАРТИЗАН»

Незважаючи на гучну невдачу в першому поєдинку кваліфікації Ліги чемпіонів, у чемпіонаті Сербії «Партизан» стартував вдало. Між поєдинками проти «Динамо» підопічні Александара Станоєвича розгромили на виїзді новачка вищого дивізіону «Єдинство» – 4:0 (Натхо, 2, з пенальті, Трифунович, 27, Йованович, 52, 65). Примітно, що хавбек Бібарс Натхо відзначився забитим м'ячем та двома гольовими передачами, а нападник Джордже Йованович до дубля додав один асист.

Після двох турів «Партизан», набравши максимум очок та не пропустивши жодного м'яча (різниця – 5:0), очолює турнірну таблицю, випереджаючи ОФК за додатковими показниками.