Легендарний динамівець Андрій Шевченко очолив УАФ

Легендарний динамівець Андрій Шевченко очолив УАФ

У четвер, 25-го січня, у Будинку футболу відбулася важлива подія – XXVI Конгрес Української асоціації футболу. Головні очікування футбольної спільноти були пов’язані із призначенням на посаду Президента асоціації футболу екстренера та ексгравця національної збірної України Андрія Шевченка, яке мало відбутися у рамках Конгресу.

У зв’язку з закінченням строку дії повноважень усіх футбольних органів та структур УАФ, у тому числі, нинішнього президента УАФ Андрія Павелка, було зібрано позачерговий Конгрес, на якому було обрано нового президента, першого віцепрезидента, віцепрезидентів та членів виконавчого комітету УАФ. Зазначимо, що серед почесних гостей був присутній почесний член УЄФА Григорій Суркіс та володарі «Золотого м’яча» Олег Блохін та Ігор Бєланов, а також делегат Конгресу Андрій Шевченко, головний тренер національної збірної України Сергій Ребров та інші відомі гравці, футбольні керівники та функціонери.

Спочатку були обрані робочі органи – члени Лічильної комісії та секретар Конгресу. Після цього учасники Конгресу перейшли до обрання Президента УАФ. Зазначимо, що єдиною кандидатурою на цю посаду був Андрій Шевченко. Його призначення майже одноголосно підтримали 93 делегати Конгресу з 94. Один делегат участі у голосуванні не брав – це сам Андрій Шевченко.