Лєко перемагає Пеєва. Хорвати у плей-офф

У вирішальному матчі збірна Хорватії перемогла. Щоб потрапити до плей-офф відбірного турніру Євро-2004, підопічним Отто Барича необхідно було перемагати болгар, які вже забронювали собі місце під португальським сонцем. Поєдинок у Загребі закінчився мінімальною перемогою господарів 1:0. Вийшовший на заміну Івіца Олич на 48-й хвилині забив єдиний гол у матчі.

Хорватський хавбек "Динамо" Йєрко Лєко провів на полі всі 90 хвилин. Його одноклубник, а цього разу - суперник, Георгій Пеєв вийшов у стартовому складі болгар і був замінений на 72-й хвилині на Зорана Янковича.

За версією популярного хорватського видання Vjesnik Лєко отримав 7,5 балів, а провідний футбольний інтернет-сайт Nogomet.Com виставив динамівцю "сімку”. Краще за Йєрко, на думку журналістів, зіграв лише Прсо, Олич і Плетікоса.

Хорватія - Болгарія - 1:0.