Ліга чемпіонів 2022/23: можливі суперники «Динамо»

Ліга чемпіонів 2022/23: можливі суперники «Динамо»

Єврокубковий сезон 2022/2023 розпочнеться для київського «Динамо» незвично рано.

«Біло-сині» розпочнуть євросезон із 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Це стало остаточно відомо після фіналу Ліги Європи, у якому шотландський «Рейнджерс» поступився німецькому «Айнтрахту», а отже, як і «Динамо», проходитиме кваліфікацію в ЛЧ через Шлях представників ліг (не чемпіонів).

Матчі 2-го кваліфікаційного раунду відбудуться 19/20 та 26/27 липня, а жеребкування цієї стадії – вже 15 червня.

У другому раунді через Шлях представників ліг розпочнуть відбір 4 клуби, серед яких окрім «Динамо» - віце-чемпіони Туреччини, Данії та Кіпру.

При цьому «Динамо» буде однією із двох сіяних команд (посів залежить від клубного рейтингу).

2 кв. раунд

Сіяні

«Динамо» (Україна) – 44

«Мідтьюлланн» (Данія) – 19

Несіяні

АЕК Ларнака (Кіпр) – 7,5

«Фенербахче» (Туреччина) - 14,5

Згідно з посівом, можливими суперниками «Динамо» є турецький «Фенербахче», який забезпечив собі другий рядок в останньому турі чемпіонату Туреччини, а також кіпрський АЕК з Ларнаки.

У разі виходу до 3-го кваліфікаційного раунду «Динамо» знову опиниться серед сіяних команд. На цій стадії до двох переможців 2-го раунду приєднається 6 команд: бронзові призери чемпіонатів Франції та Португалії, а також срібні призери чемпіонатів Нідерландів, Бельгії, Австрії та Шотландії.

4 переможці пар 3-го раунду виходять у раунд плей-офф, де також на основі рейтингу сформують дві фінальні пари. Залежно від складу команд, які проб'ються до цієї стадії, «Динамо» може бути як серед сіяних, так і несіяних команд у раунді плей-офф.

З усіх учасників Шляху представників ліг рейтинг вищий, ніж у киян, мають лише «Бенфіка» та «Ренджерс», а отже, у разі вильоту одного з цих клубів у 3-му раунді «Динамо», пробившись до раунду плей-офф, знову буде сіяним.

3 кв. раунд та раунд плей-офф

«Бенфіка» (Португалія) – 61

«Рейнджерс» (Шотландія) - 50,25

ПСВ (Нідерланди) – 33

«Монако» (Франція) – 26

«Штурм» (Австрія) - 7,5

«Юніон» (Бельгія) – 6

+2 клуби з 2-го кв. раунду

Жеребкування 3 кв. раунду – 18 липня.

Матчі 3-го кв. раунду - 2/3 та 9 серпня.

Жеребкування раунду плей-офф – 2 серпня.

Матчі раунду плей-офф – 16/17 та 23/24 серпня.

У разі проходження 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів «Динамо» гарантує собі як мінімум вихід до групового турніру Ліги Європи, куди автоматично потраплять ті клуби, які вилетять у 3-му кв. раунді ЛЧ, а також у раунді плей-офф ЛЧ.

Команди, які програють у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів (Шлях ліг), переходять до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Усього 2 клуби зі Шляху представників ліг завоюють право грати у груповому раунді Ліги чемпіонів.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер