Ліга чемпіонів. «Штурм» - «Динамо» - 1:2: післяматчева пресконференція Мірчі Луческу

Ліга чемпіонів. «Штурм» - «Динамо» - 1:2: післяматчева пресконференція Мірчі Луческу

Київське "Динамо" вийшло до раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів сезону 2022/23, здолавши у двоматчевому протистоянні 3-го раунду відбору австрійський "Штурм" (1:0, 2:1).

Після поєдинку в Граці наставник "біло-синіх" Мірча Луческу підбив підсумки пройденого етапу.

- Вітаємо з перемогою! Знову спрацював ваш джокер - забив Вівчаренко. Зворотня заміна Гармаша була проведена для того, щоб "Динамо" завершило матч у повному складі?

- Сьогодні був неймовірно складний матч проти дуже хорошої команди. Якщо перед поєдинком із "Фенербахче" я був спокійний і впевнений, що ми можемо перемогти, то сьогодні все було інакше. Я знав, що ми зустрічаємося з дуже потужною командою, добре підготованою фізично, з молодими, сповненими ентузіазму гравцями. "Штурм" знає, як грати в кваліфікації, та був дуже вмотивованим. У такій ситуації ми повинні були не дозволити супернику контролювати гру та володіти позиційною перевагою. Натомість хотіли змусити їх багато рухатися без м'яча. Як ми побачили, в останні 30 хвилин гравці "Штурму" вже не могли продовжувати грати в свою гру.

Що стосується Вівчаренка, то він дуже добре зіграв в атаці та як наслідок - зумів забити. Я передбачав, що поява на полі Вівчаренка та Караваєва змінить гру, адже це футболісти більш атакувального плану.

Заміна Гармаша була пов'язана з тим, що він почав нервувати та протестувати, що неприйнятно для професійного гравця з його досвідом. Із цим і була пов'язана його заміна, адже він міг створити великі проблеми для нашої команди. 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер