Максим Дячук: «У кожному матчі треба грати на максимальній концентрації»

Максим Дячук: «У кожному матчі треба грати на максимальній концентрації»

19-річний центральний захисник «Динамо» дав ексклюзивний коментар клубному сайту після матчу з «Вересом» у Рівному.

- Максиме, «Динамо» здобуло третю поспіль перемогу з розгромним рахунком. Не шкода, що команда набрала хорошу ходу вже коли забагато втратила та відпустила конкурентів?

- Звичайно, шкода, що ми не виконали в цьому сезоні найвищих завдань, які перед нами поставили. І лише зараз почався такий період, коли ми набрали хорошу ходу. Тренери нам кажуть, що в цих матчах вже почалася підготовка до наступного сезону, в якому ми вже маємо продемонструвати все, на що спроможні.

- Команда налагодила взаємодію, зокрема і в центрі оборони? Ти провів в основі «Динамо» півсезону, вже відчуваєш повну взаємодію?

- Завжди, коли приходиш у нову команду, новий колектив, спершу трохи важко. Але з часом, постійно граючи, я набираю досвід та оберти і починаю краще розуміти та відчувати на полі своїх партнерів.

- Виступи на дорослому рівні ти розпочав в «Олександрії», за яку провів першу половину сезону. У чому відмінність вимог до гри на твоїй позиції у «Динамо» в порівнянні з «Олександрією»?

- На матчі проти «Динамо» кожна команда виходить, як на останній бій. Майже кожен суперник закривається, будує свої численні захисні редути і грає від оборони. В «Олександрії» було трохи легше через те, що проти неї суперники грали у більш відкритий футбол.

- Сьогодні «Верес» також діяв від оборони. Що найважче у таких матчах при грі у захисті – зберігати концентрацію? Чи легше даються такі матчі ніж коли в обороні багато роботи?

- Важко сказати, один матч не приходиться на інший. У кожній грі результат для нас дуже важливий, відчувається великий тиск, відповідальність перед уболівальниками. Тому в кожному матчі треба грати на максимальній концентрації.

- Другий тайм «Динамо» почало активно і швидко повело в рахунку. У чому треба було додати?

- Тренери в перерві нам вказали, де ми припускалися помилок, та на чому варто зробити акцент, аби покращити гру в певних аспектах. Ми виконали саме те, про що нам говорили тренери, і це принесло результат.

- Але події в матчі складалися так, що рахунок міг зрівнятися наприкінці гри. Відбитий Бущаном пенальті став одним із ключових факторів до перемоги?

- Звісно, і ми Жору привітали з відбитим пенальті після гри. Коли він зайшов до роздягальні, всі хлопці почали кричати «Браво, браво!» Я тільки можу йому аплодувати стоячи, адже він виправив нашу помилку у захисті.

- А чи привітали Дениса Гармаша з поверненням на бомбардирський шлях? У минулому сезоні він багато забивав.

- Денис вже стільки провів у команді, у нього такий досвід, що, можна сказати, що це справжній маестро на полі. У команді його іноді називають Куміньйо.

- Ти як захисник часто протистоїш йому на тренуваннях під час вправ та двохсторінок?

- Так. Він дуже досвідчений, це справді відчувається. Мені це дуже йде на користь, я би навіть сказав, що це справжній кайф тренуватися з Денисом.  

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер